GABOO - s námi budete krásné

Každý klient je jedinečný a proto je důležité, abyste si dle své potřeby vybrali, či si nechali poradit, typ služby, která bude ušita na míru přímo Vám – Vašim požadavkům – pro Vaši krásu. Velmi ráda Vám poskytnu v oblasti péči o ruce a nohy, přesně to, co potřebujete – a přesně to, co budete chtít!

Pomohu Vám Vaše ruce a nohy nejen zkrášlit, ale i posílit, ozdravit a osvěžit.

Jsem přesvědčena, že si každý klient zaslouží péči na profesionální úrovni.
Samozřejmostí je dodržování hygienických postupů,  díky nimž je vyloučeno onemocnění a poranění nehtové ploténky a nehtového lůžka (jako např. plísně, propilování, kandidová paronychie-záněty nehtových valů apod.).

MOBILNÍ SLUŽBA umožňuje uspořádat beauty setkání s vašimi blízkými nebo přáteli u Vás doma – vhodné pro skupiny kamarádek, maminek na mateřské dovolené, které nemohou využít služeb salonu, vhodné také pro manželské páry nebo seniory, kteří upřednostňují soukromí. Službu je možno objednat i do kanceláře, business či wellness prostředí.

Účastním se též relaxačních pobytů pro ženy, můžete si mou službu objednat na víkendový wellness pobyt. Reference klub Medlánci – wellness víkend pro ženy v Černé hoře – hotel Sladovna (r. 2019, 2021, 2022).

Pro domácí péči si  také můžete zakoupit přípravky k péči o nohy, ruce, tělo od značek CND, CUCCIO, FOOTLOGIX- s výběrem konkrétních přípravku Vám osobně ráda pomohu.

GABOO - s námi budete krásné

Z nabídky služeb můžete vybírat a kombinovat služby ze základní péče o ruce, nohy. Součástí nabídky základní péče je i přírodní výživa nehtů P-SHINE a PARAFÍNOVÝ ZÁBAL na ruce a nohy.

Zážitková WELLNESS MANIKÚRA, včetně masáže rukou.

WELLNESS FOOTLOGIX pedikúra, včetně masáže nohou.

Dopřejte si profesionální dlouhotrvající lakování nehtů CND SHELLAC, s šetrným odstraněním bez pilování.

Zvolit si můžete i GELOVOU MODELACI na šablony.

používám profesionální značky:

  • CND Shellac®, Vinylux
  • FOOTLOGIX Pediceuticals®
  • ENII-NAILS
  • PLATINUM
  • CUCCIO

CERTIFIKÁTY:

Vyberte si z nabídky nehtového studia Gaboo:

gaboo-sluzby.jpg
gaboo-sluzby.jpg
gaboo-sluzby.jpg

GABOO - Footlogix

GABOO - CND SHELLAC

GABOO - wellness pedikura

GABOO - P-Shine

GABOO - manikúra

GABOO - parafín

GABOO - wellness manikúra

GABOO - modelace gelem